Bildiğiniz gibi ”Ayıp Olmaz Mı” yeni şarkısı olan ”Gecelere Sor Beni” yi Yurt dışından çıkarmıştı. Bir çok ülkede dinleyenlerin beğenisini kazanan Ayıp Olmaz Mı ekibi şarkılarını yirmi gün sonra Türkiye’de tüm dijital platformlara sundu. Ayıp Olmaz Mı ekibiyle yapılan röportajda merak edilen tüm soruları cevaplandırdık.

Şarkınızı neden akustik çıkardınız?

-Müzik piyasasında tek bir tarz içerisinde kendimizi sınırlandırmamak ve daha çok dinleyici kitlesine ulaşabilmek için şarkımızı akustik çıkardık.

Şarkınızın Yurt dışından çıkardığınız için memnun musunuz ?

-Tabii ki de memnunuz. Biz grup olarak ve bireysel olarak her zaman kendimizi yeniliklere açık bireyler olarak yetiştirdik. Biz nasıl yabancı sanatçıları dinliyorsak onların da bizi dinlemesini istedik. Yaptığımız işlere güveniyoruz , müzik evrenseldir. Biz de ekip olarak bir ilke imza atmış olduk ve global anlamda da kitlemizi genişlettik. İstatistiklere baktığımızda birçok ülkede dinlendiğimizi gördüğümüz için çizdiğimiz yolun doğru olduğu kanaatine vardık. Bu yüzden oldukça mutluyuz.

Neden Türkiye’ye geç geldi?

-Bir şarkı çıkardığınız zaman şarkı günümüz müzik piyasasında çok çabuk tüketilebiliyor. Biz de bu yüzden daha yavaş ama emin adımlarla ilerlemek istedik ve bu yüzden şarkıyı önce Yurt dışında sunduk daha sonra Türkiye’ye gelmesini bekledik.

Yurt dışındaki istatistiklerinizden memnun olduğunuzu söylediniz. Peki Türkiye için düşünceleriniz nedir?

-Sonuçta Türkiye’de müzik yapan bir grubuz zaten daha önce çıkardığımız şarkılar ile çok güzel kitlelere ulaşmayı başarmıştık. Tabii ki hiç bir zaman çıkardığımız veya çıkarılan şarkılar hakkında önceden kesin bir sonuç öngöremeyiz ama  Türkiye’deki dinleyecilerimizden beklentimiz oldukça yüksek. Umarız ki dinlenmesi bol olur.

Biz de ”Ayıp Olmaz Mı” grubuna başarılar diliyoruz. Umarız her şey gönüllerince olur.

 

Added by

Şarkı Sözü

SHARE

Bir Cevap Yazın