GÜLSEREN – PLATONİK

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=Sz9zcxO-LLE

Platonik Aşk Yaşayanların Şarkısı Yaza Damgasını Vuracak!

Yazın yükselen isimleri arasında yer almaya hazırlanan ‘’Gülseren’’  sıcak pop şarkısı ‘’Platonik ‘’ ile çıkış yapıyor. Sözü ve bestesi kendisine ait olan ‘’Platonik’’ Kınay Production etiketiyle tüm müzik listelerinde yerini aldı. Sıcak yaz aylarının sevilen hitleri arasında yükselişini devam ettiren başarılı popçu, ilk tekli çalışmasını klibiyle taçlandırdı.

Platonik şarkısıyla bekleyenlerine sürpriz yapan solist, şarkısına uygun keyifli bir yaz klibine imzasını attı. Çeşme, Alaçatı’da çekilen yaz klibi çekim sırasında renkli dikkat çekici sahnelerle tamamlandı. Kınay Production aracılığıyla yayınlanan ‘’Platonik’’ klibi 15 milyonluk dinleyici kitlesine ulaştı.

Doğaçlama çekilen samimi yaz şarkısı yorumları ile çoğalan başarısını sevenlerine sunuyor.

Yüksek enerjili yaz klibi hergün çoğalan beğeni ve yorumlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Şarkının konusu herkesin başına gelen platonik bir aşkı anlatıyor. Bu sebeple geniş bir kitleye hitap ettiğini ifade eden sanatçı, ikinci şarkısının da aynı referans da olacağını belirtti.

‘’Aşk Kadınıyım, Şarkımda da aşkı anlatıyorum’’

İlk tekli çalışmasıyla başarılı bir sonuç elde eden Gülseren,  ikinci şarkısında aşkı anlatıyor. Pop tarzındaki İkinci şarkısının hazırlıklarına şimdiden başlayan yorumcu, ‘’ Aşk İki Kişiliktir ‘’ şarkısıyla kitlesini büyütmeye devam edecek.

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ