JERRY KEY – ODESSA’DA 2 GECE

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=tVFyFJaVPus

Rap Müziğinin Yeni İsmi, İddialı Şarkısıyla Çıkış Yaptı !

Odessa Şehrinde yaşananlar Şarkısında  Olay Oldu!

 

Çıktığı tatilde yaşadığı ilginç durumları şarkısına konu olan sanatçı, şarkısının adını ‘’Odessa’da 2 Gece ‘’ koydu. Film gibi 2 gün yaşayan Jerry Key , yaşanan duyguları şarkısıyla dile getirdi.

Şarkısının ismiyle ,tarzıyla, şarkı sözleriyle dikkatleri çeken rap dünyasının yeni ismi, Jerry Key  Kınay Production etiketiyle ‘’ Odessa’da 2 Gece’’ şarkısını yayınladı. Tüm dijital platformlarda yayına giren şarkı, ismiyle dikkatleri çekiyor. Şarkının ismi merak uyandırırken, dinleyicilerden tam not alıyor.

Sözü ve arenjesi kendisine ait olan ‘’ Odessa’da 2 Gece ‘’ şarkısı için klip çekimlerine başlandı. Yine tarzı gibi farklı bir klip projesine imza atan başarılı rapçi,  çok yakında klibi ile 15 milyon izleyicisi olan netd platformunda yayında olacak.

Beşiktaş Camiasına İthafken Yapılan Şarkı!

İlk tekli çalışmasıyla iddialı yükselişini devam ettiren Jerry Key, ‘’ Odessa’da 2 Gece ‘’  isimli şarkısını oturduğu semtine olan aşkı sebebiyle yaşadığı ortama ithafken yaptığını ifade etti.  Hedefinin Türkiye’ye şarkı söyleyen bir isim olduğunu ekleyen sanatçı, ilk şarkısını Beşiktaş’ın incisi Beşiktaş JK ruhuna armağan etti.

Birçok dilde şarkılar yapabilen başarılı rap sanatçısı , ilk tekli çalışmasından sonra İngilizce İspanyolca Almanca ve Fransızca dillerinde şarkılar yaparak Türkçe ile harmanlanmış yeni müzikleri sevenleriyle buluşturacağını ifade etti. Albüm hazırlıklarına şimdiden başlayan Jerry Key , yine tarzını konuşturacak.

 

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ