KAAN ERGİN – HAYRET DÜNYA

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=Y8CfV1yiXX8

 

 

‘’Hayret Dünya’’ Albümü ile Yükselişe Geçti!

‘’Hayret Dünya’’ Hayret Ettiriyor !

 

Kınay Production etiketiyle yayına çıkan ‘’Hayret Dünya’’ projesi bir  yıl süren albüm hazırlıkları sonrası Tüm dijital platformlarda yerini aldı. Türkçe rock müziğini benimseyen sanatçı Kaan Ergin albümünde birçok hikaye barındıran şarkılara yer verdi.

Kendisine ait birçok sözü ve bestesi olan sanatçı, albümündeki tüm şarkılarının sözü ve bestesini kendisi yaparak ‘’Kaan Ergin ‘’ imzasını attı.

Söz ve besteleri kendisine ait ‘’Hayret Dünya’’ albümü tüm dünya üzerinde yayınlanırken kitlesini artırmaya devam eden başarılı isim Kaan Ergin, dinleyenlerden tam not almaya devam ediyor.

Müzik listelerinde yükselişe geçen ‘’Hayret Dünya’’ albümü  klip çekimleri için kolları sıvayan sanatçı,  albümün içerisinden sürpriz şarkıya klip çekerek albümünü taçlandıracak. Kınay  Production etiketiyle 15 milyon izleyici kitlesiyle netd platformunda buluşacak olan sürpriz klip çalışması, çok yakında yayına çıkacak.

İmkansız Aşk, şarkı Yazdırdı!

‘’Hayret Dünya ‘’ albümünün hayatından izler taşıdığını ifade eden Kaan Ergin, en özel parçalarından biride yaşadığı zor aşk hikayesinden oluşan sözü ve bestesi kendisine ait olan   ‘’Gitme ve Zor değil’’ adlı eseri… Yaşadığı imkansız aşk hikayesi, duygulara tercüman olup melodilere döküldü. Birçok dinleyiciden tam not alan eser, dijitallerde yükselişe devam ediyor.

 

Hayatımın Kendisi, Müzik!

Uzun zamandır müziğin içinde olan Kaan Ergin, hayatından yaptığı çıkarımları şarkılarını da yansıtıyor. Müziğin gerçek olabilmesi için gerçek duyguları kaleme alıp melodilerle süslemek, insanların müziği hissetmesini sağlıyor.’’dedi. Müzik yapabilmek için benim inatçı olmam gerekiyordu diyen başarılı isim , müzik adına tüm çizgilerimi yok ettim ve gerektiğinde ailemi bile karşıma aldım. Müzik benim vazgeçilmezim’’ diyerek ekledi.

 

 

BİYOGRAFİ

1989 yılının ağustos ayında Gaziantep’te dünyaya geldi.. Orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşti.. Çeşitli üniversitelerde öğrenim gördü ama hiçbirini bitiremedi.. Studyolarda önemli müzik adamlarıyla çalışma şansı yakaladı ve müzik prodüksiyonu alanında başarısını arttırdı.. Aynı zamanda elektro gitara olan ilgisi zamanla daha da büyüdü, hayatının büyük bir kısmını elektro gitar için ayırdı ve albümlere eşlik etti.. Şu an hali hazırda konserlerine devam etmekte ve kendi söz müzik çalışmalarını yapmaktadır..

 

 

 

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ