MAHLAS MUHLİS – YAMA

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=GQqLlRaXNx0

Özlenen Zamanların Şarkısı ‘’Yama’’ Dinleyiciyle Buluştu!

 

 

Başarılı sanatçı, Kınay Production etiketiyle yayınladığı ‘’Yama’’ şarkısıyla tüm dijital platformlarda adından bahsettirmeye başladı. Müzik editörlerinin de konu aldığı ‘’Yama’’ şarkısı her şeyin çabuk tüketildiği dünyada geçmişe olan özlemi anlatıyor. Sanatçının sözü ve bestesi kendisine ait olan ‘’Yama’’ şarkısının klibi 15 milyon izleyicinin buluştuğu netd kanalında yükselişi hızla devam ediyor.

Başarılı sanatçı, tüketim çağında olduğumuzu belirterek geçmişte yaşanan yetersizlikleri , hüzünleri sevinçleri ‘’yama’’ şarkısına sığdırarak özlenenleri anlattım ‘’dedi.

 

 

Müziğimin Tarzı yok !

 

Sözü ve bestesi kendisine ait olan çok sayıda eseri olan Mahlas Muhlis, bestelerini uygun sanatçılarla da buluşturacak. Bestelediği şarkılarını başarılı sanatçıların seslendirerek farklı tat katacağını söyledi.

 Şarkılarının herhangi bir tarzı olmadığını ifade eden sanatçı’’ belli kalıpların içine girmeyi sevmiyorum. Bundan sonra çıkaracağım şarkı, pop, türkü, rock herşey olabilir dedi.

 

 Anne Terliğini Konu Alan Şarkı Geliyor!

 

Yama şarkısında ki farklı konusundan dolayı dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yorumcu, şimdilerde ise anne terliğini konu alan bir şarkı ile çıkış yapacağını belirtti. Müzik dünyasına sunduğu dört single çalışmasından sonra bestelerini dinleyenlerle buluşturmaya devam edecek.

Dinleyenlerini her seferinde şaşırtmayı seven isim Mahlas Muhlis, yeni single çalışmasında da sevenlerini şaşırtacağını belirtti.

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ