MODA – YAKAR SENİ

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=lvDx4Si3Uy8

 

M.O.D.A.

Türkçe sözlü rock müzik grubu:

 

Öncelikle yaptığımız müziğin rock müziği olması zaten müziğimizi diğer müziklerden farklı bir yere koyuyor. Biz sürekli kendini yenilemeye çalışan, daha farklı ve denenmemiş, daha bağımsız melodileri yaratmaya çalışan bir grubuz. Özgün ve bağımsız bir sound yakalamak için şu anki soundumuzla harmanlamayı düşündüğümüz post, grunge, indie ve elektronik alt yapılı parçalar üzerinde çalışıyoruz. Dünya standartlarında ekipmanlarla kayıtlar alıyoruz ve mix-mastering işlemlerini yurtdışında iletişimde olduğumuz, özellikle ünlü gruplarla çalışmış ve bu işin önde gelen ses mühendislerine yaptırıyoruz.

 

M.O.D.A. grubu olarak yolun başında görünsek de tek tek grup elemanları olarak uzun süredir müzikle iç içe yaşıyoruz. Başka gruplarda çalmak, kendi grubumuzu kurmak dışında solo çalışmalarımız da oldu. Çoğunlukla yerli ve yabancı sanatçıların parçalarının coverlarını İstanbul’un çesitli mekanlarında çaldık. Ama bizim isteğimiz kendi parçalarımızla var olmak ve istediğimiz sound ve tarzda müzik yapmaktır.Ortak karar alındıktan sonra ağırlıklı olarak söz ve müziği grubun solisti Oğuzhan AYDEMİR’e ait olan parçaları aranje etmekte ve dinleyicilere sunmaktayız.

 

 

M.O.D.A. olarak hedeflerimiz, farklı tarzımız ve yeni şarkılarımızla rock müziğine renk katan, özlenen ve aranan soundu yeniden canlandırarak, rock müziği ile müzik severler arasında bir köprü kurmaktır.

 

Şarkılarımız kaybedilen aşkı, imkânsızı, hayal kırıklıklarını, pişmanlığı ve özlemi anlatmaya çalışmaktadır. Bu duyguları söz ve müzik aracılığıyla ifade ediyoruz.İlk teklimiz ve çıkış parçamız Ahu Gözler Kınay Prodüksiyon etiketiyle nisan ayının ilk haftası Netd ve diğer dijital ortamlarda yayınlanmıştır.

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ