ÖZGÜR ARIKAN – ADI GİZLİ

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=qL4zhZaTX0o

ÖZGÜR ARIKAN, ‘ADI GİZLİ’ İLE GELİYOR

Son dönemlerde “Gelme Aman” isimli türkü formundaki eseri ile  yakaladığı çıkış ile adından sıkça söz ettiren sanatçı Özgür Arıkan, hayranlarının karşısına “Adı Gizli” isimli şarkısına çektiği klibi ile çıkıyor.

Arabesk ve Rock Sentezi

Şarkının altyapısının rock ve arabesk öğeleri içerdiğini söyleyen Özgür Arıkan, bu iki öğeyi iyi bir şekilde harmanladıklarını sözlerine ekledi. Arıkan, “Müzik piyasasına birçok Eser kazandırdım. Bu sektörde gerekli tecrübeyi kazandım. ‘Adı Gizli’ isimli parçamızda da iki farklı tür olan rock ve arabesk öğelerinin harmanladık ve gayet başarılı bir sonuç aldık. Şarkının sözü ve bestesi bana ait Müzik yönetmenliğinı ve Düzenlemelerini bir çok albümde çalışmalar yapmış olan Aranjör Tolga Mermer ile çalıştık.Bu iki uç türü bir potada eritmek cesaret isteyen bir iş ve bu düzenlemeleri yapan Tolga, çok fazla emek verdi. Son derece usta işi olan bir şarkı ortaya koydu. İşinin hakkını sonuna kadar veriyor. Onunla çalışmaktan büyük keyif aldım. Daha önce de çok sevilen ‘Gelme Aman’ adlı parçamda da beraber çalışmıştık ve yine düzenlemeleri ona aitti” dedi.

Çekimler Yedi Saat Sürdü

Adı gizli isimli sarkısına klip de çektiklerini belirten Özgür Arıkan, mekan olarak İstanbul’da birçok semtini kullandıklarını dile getirdi. Arıkan, “Şarkımıza bir de klip çektik. Yoğun geçen bir günün ardından klip çalışmamızı tamamladık. İstanbul’da pek çok semtte çekimlerimizi yaptık. Yönetmenliğini Şener Çakır’ın yaptığı klibin çekimleri yaklaşık 7 saat sürdü. Oldukça profesyonel bir ekip ile çalıştım. Şener Çakır, son derece iyi bir yönetmen ve parçamızın ahengini yansıtan güzel bir klip çekti.  Çekimler son derece sıcak bir ortamda geçti. Klibimiz Youtube üzerinden Netd kanalında yayınlanacak. Biz iyi bir iş ortaya koyduk diye düşünüyorum, umuyorum dinleyicilerden tam not alacağım.” diye konuştu.

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ