SEDAT CAN – SEN VARSIN

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=UoKux0IFaDg

BİYOGRAFİ

Sanatçı 1992 Yılında Ankara’da doğdu . Müzik ile serüveni  küçük yaşlarda perküsyon çalarak başladı. Aynı yaşlarda aile toplantılarında şarkılar söyleyerek sesini ve müziğe olan ilgisini ailesine fark ettirmeyi başaran Sedat Can ailesinin de desteği ile çeşitli hocalardan dersler alarak sanatını geliştirmeye devam etti.  10 yılı aşkın süredir profesyonel olarak Ankara da farklı mekânlar da sahne almaya devam ediyor.

BİYOGRAFİ İNGİLİZCE

The artist was born in Ankara in 1992.He started his adventure in music by playing percussion in childhood. At those ages ,Sedat Can succeeded making his family notice his voice and interest towards music by singing at family meetings.He continued improving himself in singing  by taking lessons from several teachers with the support of his family.He has been professionally taking the stage for more than ten years in various night clubs in Ankara.

 

BASIN BÜLTENİ

Sedat Can 2018 yılında sözü ve Müziği Mehmet Buluta ait Şerif Kayran Prodüksiyon etiketi ile yayınlanan İlk single çalışması olan “Çatasım Var” adlı eser ile tüm dijital platformlarda yerini aldı. Bu çalışma ile güzel bir çıkış yakalayan SedatCan hemen ardından Kınay Production etiketi ile 2019 Haziran ayında yayınlanan “Sen Varsın” adlı çalışmayla tekrar dinleyicisi ile buluştu. Çalışmalarına hiç ara vermeyen sanatçı  Sözü ve Müziği Evren Karakılıça ait “Canımın İçi” adlı slow çalışması ile temmuz ayında dinleyicilerinin gönlüne girmeyi tekrar başardı. Son olarak yine Kınay Production etiketi ile yayınlanan Sözü ve müziği Evren Karakılıç a ait “Yalana Dolana” isimli hareketli parçası ile kendinden baya söz ettireceğe benziyor. Sesi ve yorumu ile ilk dinlemede kendini farkettiren sanatçı düzenli olarak Ankara da farklı mekanlarda sahne almaya devam ettiğini belirtti.

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ