VUGAR HUSEYNOV – ÖP BENİ

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : Vugar Huseynov ; Öp Beni Geleneksel Pop Müziği’nin genç neslin temsilcilerinden olan Vugar Huseynov, kendine has tarzıyla ve kendine özgü yorumuyla yine farklı bir single ile karşımıza çıkacak. Kınay Production etiketiyle yayınlanacak olan ‘’ ÖP BENİ ‘’ şarkısı çok yakında sevenlerine kavuşacak. Önceden farklı müzik tarzlarıyla tanıdığımız, Azerbaycanlı müzisyen Vugar Huseynov, çok yakın bir zamanda çıkaracağı şarkıyla kendine has tarzının dışına çıkacak.

BİYOGRAFİ

Ben Vugar Huseynov, 21 yaşındayım. Azerbaycan; Bakü’de doğdum. Çoçukluğumdan bu zamana kadar müzik yapmayı severim. Müziğe başlama sebebim de, abime arkadaşı tarafından  verilen hediye bir gitar sayesinde oldu. Abim müzikle pek ilgilenmediği için, ben onun gitarını öğrenmeye başladım. Uzun bir süre kendim çaba göstererek gitar çalmayı öğrendim ve kendi bestelerimi yapmaya başladım. İlk bestelerimden birisi olan ‘’Beni Al Sen Yanına ‘’ adlı şarkımla müzik hayatıma başladım. Daha sonrasında, 7 tane daha single çıkardım. Kendi çapımda, hayran kitlem olmaya başladı. İnsanların beni severek dinlemeye başladığını görmek beni çok mutlu ediyordu. Ailem bu konuda bana destek çıktığı için, yeni bir klip çektirmeğe karar verdim. Her zaman farklı tarzlarda şarkılar yapıyorum, Rock, Pop, Slow ve diğer türler. Müzik’de ayrımcılık yapmayı seven birisi değilimdir. Her müzik türünün, kendine has bir yeri  vardır benim için. Bu yüzden, her tarzda şarkı söylemeyi severim.

BİYOGRAFİ İNGİLİZCE

I am Vugar Huseynov, I am 21 years old. I was born in Azerbaijan, Baku. I have been into music since my childhood. I started music thanks to a gift that was given to my big brother by his friend, which was a guitar. As my brother was not interested in music, I started to play his guitar. For a long time I learned guitar by struggling on my own  and I began to compose my own songs. My music life started with the song called ‘Beni Al Sen Yanına’ that is among my first composes. Later, I released 7 other singles. In my own small way, I have had my own fans. Seeing people who like listening my songs have been making me happy. I decided to shoot a music video because my parents have been supporting me. I have always composed different kind of songs. Rock, Pop, Slow and other types of musics. I am not a kind of person who likes discrimination in music. Every types of music has own place for me. Therefore I like singing different kinds of musi

 

BASIN BÜLTENİ

Vugar Huseynov ;

Öp Beni

Geleneksel Pop Müziği’nin genç neslin temsilcilerinden olan Vugar Huseynov, kendine has tarzıyla ve kendine özgü yorumuyla yine farklı bir single ile karşımıza çıkacak. Kınay Production etiketiyle yayınlanacak olan ‘’ ÖP BENİ ‘’ şarkısı çok yakında sevenlerine kavuşacak.

Önceden farklı müzik tarzlarıyla tanıdığımız, Azerbaycanlı müzisyen Vugar Huseynov, çok yakın bir zamanda çıkaracağı şarkıyla kendine has tarzının dışına çıkacak.

 

 

SANATÇI GÖRSELİ

ŞARKI SÖZLERİ