YİĞİT SUBAŞI & CANER MERİÇ – ARDI ARDINA

BİLGİ

Ajans : Kınay Production
Web Site : https://www.youtube.com/watch?v=vNWC7aOe3TQ

UZUN VE ZORLU YOLCULUĞUN İLK SINGLE ÇALIŞMASI: YİĞİT SUBAŞI, CANER MERİÇ – ARDI ARDINA

 

‘’ Her şarkı ayrı bir yolculuktur ve o şarkının oluşmasına sebep olan etkenlerin, ne kadar gerçek olduğu, başka insanların o şarkıyı ne kadar hissedebileceğini belirler. ‘’ diyen Yiğit Subaşı hayatın tam ortasından melodilere akan yolcuğunda yeni bir dönemi açıyor.

Bu yeni dönemde kendisine eşlik eden konservatuvardan sınıf arkadaşı Caner Meriç ile birlikte seslendirdikleri Kınay Production etiketiyle yayınlanacak olan ‘’Ardı Ardına’’ isimli single çalışması ile dikkatleri çekmek isteyen ikilinin gelecekten beklentileri büyük. Rock müziğe yeni bir yorum ve nefes katabilecek olan ikilinin şarkısı gerçek bir meydan okuma. Müziğin birden fazla alanında hem icracı, hem de eğitimci olarak kısa sayılabilecek bir sürede birçok çalışma ve başarıya imza atan Yiğit Subaşı bu tecrübelerini, hayatın getirdikleriyle birleştirip söz ve melodilere döküyor.

Pop ve rock alanlarında geçişken tarzlarda 42 adet besteye sahip Yiğit, akılda kalıcı, hit olmaya aday ve insanların kalplerine anında sızıveren bu şarkılarla geleceğe göz kırpıyor. Kariyeriyle ilgili iddiasını ise şu sözlerle özetliyor: ‘’ İnsanların duymaya ihtiyaçları olduğunu düşündüğüm ve benimde onlara söylemek istediğim şeyler var. En iyi yapabildiğim şey de müzik olduğu için ne kadar zor ve zahmetli  olsa da, durmaksızın, tüm çalışmalarımı hayata geçirmeye çalışacağım. ‘’

SANATÇI GÖRSELİ